GPS – wsparcie dla kierowców

Wygodne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody nieszablonowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o dużej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach samochody elektryczne bądź AppRadio. To samochody, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Należy podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie samochody mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też pionierskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie maszyny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby oszałamiające doświadczenie dla koneserów aut i pospolitych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach dawnych wiedzieli, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały przeróżne archaiczne auta.

Subwoofery

pioneer

nawigacja AVIC-F88DAB

pioneer